KATALOG STRON K1K
.
Witamy w katalogu K1K
    Katalog Stron Internetowych- Linki bezpośrednie

 

Capella zespół na wesele

    Loading...
  • Strona Www: http://capella.muzia.pl
  • Województwo: Mazowieckie
  • Miasto: Sokołów Podlaski
  • Dodane: 7 października 2017 13:02

Opis

Zespół Capella to zespół muzyczny, który gra nietylko na weselu ale także na innych imprezach takich jak: rocznice ślubu, dyskoteki, festyny, sylwestry, bale, imprezy firmowe, urodziny, studniówki, poprawiny, dancingi, urodziny, chrzciny. Grupa Capella posiada różnorodny repertuar, dopasowujący się do gustów klientów. Utwory dla młodszych i starszych w profesjonalnym wykonaniu, piosenki zagraniczne i polskie, dużo nowych przebojów. Grupa Capella stawia na dobrą zabawę, podczas eventów prowadzi różne konkursy dla gości, także dla dzieci, zabawy integracyjne z klasą i na wysokim poziomie, przyśpiewki weselne, konferansjerkę. Grupa muzyczna Capella zagra imprezę w całym kraju, posiada profesjonalny sprzęt muzyczny uznanych firm Roland, Shure, Yamaha, JBL oraz zawodowe oświetlenie. Capella zagra także na wyjeździe z domu panny młodej, zagra na instrumentach akustycznych: instrumentach perkusyjnych, gitarze akustycznej, saksofonie, akordeonie, Zapraszamy do odwiedzenia serwisu [url=http://capella.muzia.pl]zespołu Capella[/url] gdzie można przejrzeć ofertę zespołu muzycznego, galerię zdjęć, utwory demo, repertuar.Zespół weselny Capella to kwartet grający muzykę do tańca w czasie różnych imprez, najczęściej są to przyjęcia weselne. Zespół gra głównie covery znanych hitów z repertuaru polskich i zagranicznych twórcówwykonawców. Muzyka wykonywana do tańca jest różnorodna, tak by trafić w gusta wszystkich gości zabawy. Dbamy o to, aby na imprezie dobrze bawili się i młodsi i starsi goście. W repertuarze Capelli znajdzie się miejsce dla muzyki pop, biesiadnej, rocka, popularnej, dance, disco, rock and rolla, diso polo, reggae, czy tańców tradycyjnych jak walczyk czy polka.
Dużymi atutami zespołu są: profesjonalne, głębokie wokale żeńskie i męskie, umiejętności improwizacji i wprowadzania własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie konferansjerki i zabaw z taktem, dużą ilością humoru, nie wykraczającego jednak poza obszar dobrego smaku, a także otwartością i umiejętnością improwizacji i dostosowania się do każdej sytuacji.
Mimo dużej ilości eventów, najczęściej wesel (choć występujemy też na balach sylwestrowych i imprezach firmowych), którym zapewnialiśmy naszą muzykę, to zawsze staramy się pozostawić jak najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 30 czy 400 osób, na długie lata pozostały w pamięci.

    

Liczba wyświetleń: 98, dziś 1

  

Listing ID: 88459d8b0f0bf02a

Zgłoś nadużycie

Processing your request, Please wait....
Katalog stron internetowych K1K jest to swego rodzaju spis stron, serwisów, sklepów lub portali podzielonych na kategorie i podkategorie. Służy on uporządkowaniu najciekawszych zasobów internetu tak aby użytkownicy w prosty i szybki sposób mogli znaleźć interesujące ich strony. Największe katalogi stron www liczą po kilkaset tysięcy wpisów a dzięki wielu kategoriom szybko odnajdziemy interesujące nas usługi czy informacje. Katalogi internetowe mogą dzielić się na ogólno-tematyczne jak i skupiające się na jednej kategorii bądź branży. Dodawanie wpisów do katalogów ma przedewszystkim na celu promocję twojej strony lub jeśli posiadasz firmę dotarcie do nowych klientów. Katalogi seo służą także do pozycjonowania serwisu w wyszukiwarkach takich jak Google. O tym jak prawidłowo dodawać strony do katalogów (katalogowanie).

Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione