Zespół weselny Antares | KATALOG STRON K1K
  KATALOG STRON K1K
.
Witamy w katalogu K1K
    Katalog Stron Internetowych- Linki bezpośrednie

 

Zespół weselny Antares

Opis

Zespół muzyczny Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu Antares jest Sokołów Podlaski w województwie mazowieckim. Grupa gra na terenie całego kraju, a także zagranicą. Jest grupą działającą przy Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i kompozytora, producenta muzycznego, multiinstrumentalisty, który wietnie przygotował zespół Antares do występów muzycznych i czasem z nim gra na imprezach.
Zespół muzyczny Antares specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez, głównie wesel, grając do tańca covery znanych piosenek z wielu okresów, hitów, które gwarantują dobrą imprezę. Zespół próbuje także swych sił, nagrywając własne utwory. Np. autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i świetnie sprawdza się na zabawach weselnych. Zespół Antares obsługuje także, też imprezy anglojęzyczne.
Zespół Antares prowadzi konferansjerkę, również w języku angielskim, prowadzi zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie: starannie wyselekcjonowane, liczne zabawy, na wysokim poziomie, z autorskimi zmianami, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespół służy także ofertą oprawy muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: eventy firmowe, karnawałowe, festyny, imprezy plenerowe – pikniki, rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp.), imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, studniówki, bale sylwestrowe, konferencje i inne.

    

Liczba wyświetleń: 101, dziś 1

  

Listing ID: 75859d8b1971ee88

Zgłoś nadużycie

Processing your request, Please wait....
Katalog stron internetowych K1K jest to swego rodzaju spis stron, serwisów, sklepów lub portali podzielonych na kategorie i podkategorie. Służy on uporządkowaniu najciekawszych zasobów internetu tak aby użytkownicy w prosty i szybki sposób mogli znaleźć interesujące ich strony. Największe katalogi stron www liczą po kilkaset tysięcy wpisów a dzięki wielu kategoriom szybko odnajdziemy interesujące nas usługi czy informacje. Katalogi internetowe mogą dzielić się na ogólno-tematyczne jak i skupiające się na jednej kategorii bądź branży. Dodawanie wpisów do katalogów ma przedewszystkim na celu promocję twojej strony lub jeśli posiadasz firmę dotarcie do nowych klientów. Katalogi seo służą także do pozycjonowania serwisu w wyszukiwarkach takich jak Google. O tym jak prawidłowo dodawać strony do katalogów (katalogowanie).

Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione