KATALOG STRON K1K
.
Witamy w katalogu K1K
    Katalog Stron Internetowych- Linki bezpośrednie

Rejestracja

Uzupełnij poniżej pola, aby utworzyć darmowe konto. Twoje dane logowania zostaną wysłane do Ciebie w celu potwierdzenia , wpisz poprawny adres email. Po zakończeniu rejestracji, będziesz mógł dodać strone.

Siła hasła
Wskazówka : Hasło musi mieć co najmniej siedem znaków. Aby uczynić je silniejszym, użyj dużych i małych liter, cyfr i symboli, jakich tylko chcesz! ! " ? $ % ^ & ).

Katalog stron internetowych K1K jest to swego rodzaju spis stron, serwisów, sklepów lub portali podzielonych na kategorie i podkategorie. Służy on uporządkowaniu najciekawszych zasobów internetu tak aby użytkownicy w prosty i szybki sposób mogli znaleźć interesujące ich strony. Największe katalogi stron www liczą po kilkaset tysięcy wpisów a dzięki wielu kategoriom szybko odnajdziemy interesujące nas usługi czy informacje. Katalogi internetowe mogą dzielić się na ogólno-tematyczne jak i skupiające się na jednej kategorii bądź branży. Dodawanie wpisów do katalogów ma przedewszystkim na celu promocję twojej strony lub jeśli posiadasz firmę dotarcie do nowych klientów. Katalogi seo służą także do pozycjonowania serwisu w wyszukiwarkach takich jak Google. O tym jak prawidłowo dodawać strony do katalogów (katalogowanie).

Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione